kontakt@hypercon.pl +48 578-011-055

APLIKACJE INTERNETOWE

Tworzymy dedykowane, szyte na miarę systemy i aplikacje internetowe.

Dowiedz się więcej

Przykładowe typy aplikacji internetowych, które tworzymy

Rozbudowane systemy CRM i ERP

Aplikacje pocztowe, w tym do wysyłki newslettera

Aplikacje rozrywkowe, streamingowe

Aplikacje sprzedażowe i konfiguratory

Aplikacje do zarządzania procesami

Aplikacje do zarządzania zespołami

1
Analiza potrzeb

Pierwszym krokiem jest omówienie projektu. Istotną kwestią jest dokładne zrozumienie tego, jak ma działać, jakie funkcje ma pełnić i jakie korzyści dawać użytkownikom. Dobra analiza potrzeb pozwoli skonstruować solidne fundamenty dla danego przedsięwzięcia. Na tym etapie potrzebujemy dużo wsparcia i zaangażowania z Twojej strony. Bardzo ważne jest, abyśmy dokładnie omówili wszystkie szczegóły projektu. Pozwoli to uniknąć późniejszych poprawek, a tym samym zoptymalizować czas oraz koszt wdrożenia projektu.

2
Architektura informacji

Na tym etapie projektujemy całą architekturę informacji. Projektujemy interfejs tak, aby był maksymalnie intuicyjny i dostosowany do danej grupy odbiorców. Architektura informacji będzie inna dla prostej aplikacji internetowej (np. porównywarki kredytowej), a inna dla rozbudowanego systemu CRM.

3
Projekt graficzny

Na podstawie zaprojektowanej architektury informacji sporządzamy estetyczny, nowoczesny projekt graficzny. Starannie dobieramy odpowiednią kolorystykę oraz typografię (zbiór fontów) do danej grupy odbiorców. Dbamy o hierarchię informacji uwypuklając elementy najważniejsze, estetycznie splatając je z pozostałą treścią. W weryfikacji jakości projektów UI/UX pomagają nam liczne testy i audyty.

4
Wdrożenie struktury i funkcjonalności

Dysponując zaakceptowanymi projektami graficznymi wdrażamy aplikację internetową/system z wykorzystaniem nowoczesnych, stabilnych i bezpiecznych technologii. Nasz zespół dba o to, aby aplikacja działała szybko i płynnie, była użyteczna oraz odpowiednio zabezpieczona przed atakami hakerskimi.

5
Testowanie

Ostatnim etapem przed publikacją Twojego projektu jest staranne przeprowadzenie dokładnych testów. W tym celu angażowane są osoby z grupy docelowej (w celu finalnego przetestowania intuicyjności projektu), audytorzy UX oraz technicy (specjaliści SEO, programiści). Dzięki temu aplikacja jest sprawdzona na każdej płaszczyźnie i gotowa do publikacji.

6
Szkolenie z obsługi

Szkolenie z zakresu obsługi aplikacji internetowej/systemu możemy przeprowadzić na wiele sposobów, w zależności od Twojego życzenia. Możemy przygotować prezentację multimedialną czy instrukcję (pdf), w której opiszemy dokładnie działanie aplikacji. Możemy również odwiedzić siedzibę Twojej firmy oraz przeprowadzić stacjonarne szkolenie z osobami, które będą obsługiwać aplikację/system.

7
Publikacja

Po tysiącach godzin pracy przychodzi czas na zebranie żniw! Gotowe, działające, sprawdzone dzieło czeka na publikację. Przygotowany produkt zamieszczamy i konfigurujemy na docelowym serwerze. Od tego momentu aplikacja internetowa jest już w pełni działającym tworem. Gratulujemy!

Korzystamy z technologii HTML5
Korzystamy z technologii CSS3
Korzystamy z technologii JavaScript
Korzystamy z technologii Angular
Korzystamy z technologii Laravel
Korzystamy z technologii Vue
Pracujemy na systemie Magento
Pracujemy na systemie PrestaShop
Pracujemy na systemie WordPress
Polityka prywatności

© 2018-2022 Agencja Hypercon. Wszelkie prawa zastrzeżone.