kontakt@hypercon.pl +48 578-011-055

AUDYT SEO STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Analizujemy strony i sklepy internetowe pod kątem SEO

Dowiedz się więcej

Przeanalizujemy Twoją stronę internetową pod kątem SEO. Skonsultujemy z Tobą wszystkie kwestie wymagające poprawek i zaproponujemy rozwiązania, które zwiększą sprzedaż.

1

Sprawdzimy kod

Dokładnie zbadamy Twoją witrynę. Sprawdzimy kod w celu zlokalizowania błędów oraz to, czy jest poprawnie skonfigurowana. Właściciele witryn często nie zwracają uwagi na błędy, które wpływają na niższą pozycję ich strony internetowej, np. niedziałające linki, brak linków kanonicznych czy zabezpieczenie witryny certyfikatem SSL.

2

Przeanalizujemy treści

Przeanalizujemy treści, które są zawarte na stronie internetowej, pod kątem SEO. Sprawdzimy, czy są odpowiedniej jakości. Dobre, jakościowe teksty powinny być oryginalne. Nie powinny zawierać błędów gramatycznych, literówek. Powinny być za to odpowiednio objętościowe i merytoryczne.

3

Zaproponujemy rozwiązanie

Na podstawie analiz, które przeprowadzimy, jesteśmy w stanie przesłać nasze zalecenia dotyczące optymalizacji SEO Twojego serwisu. Omówimy również działania z zakresu SEM, które warto podjąć, aby zwiększyć widoczność witryny oraz sprzedaż.

Polityka prywatności

© 2018-2022 Agencja Hypercon. Wszelkie prawa zastrzeżone.