kontakt@hypercon.pl +48 578-011-055

TWORZYMY KATALOGI REKLAMOWE

Projektujemy katalogi, foldery i broszury reklamowe. Nowoczesne. Estetyczne. Przemyślane.

Dowiedz się więcej

Wszystko zaczyna się od koncepcji

Proces projektowania katalogu reklamowego nie polega wyłącznie na kwestiach graficznych. Tworzenie projektu rozpoczyna się już na etapie koncepcji. To właśnie wtedy ustalamy co tak właściwie ma przekazywać projektowany katalog - o czym ma informować, co ma reklamować, jakie informacje ma sprytnie "przemycić".

Zbieramy dane, opracowujemy treści

Znając misję, którą realizować ma nasz projekt, możemy przejść do projektowania treści. Opisy, dane, ciekawostki - to wszystko, co warto zamieścić w katalogu, dobrze jest fachowo wyrazić odpowiednimi słowami. Odpowiednio długie i merytoryczne treści zwiększą zaangażowanie odbiorcy.

Projektujemy architekturę informacji

Mając już ustaloną koncepcję i odpowiednie, dobrze opisane treści, można przejść do kluczowego etapu - architektury informacji. To właśnie na tym etapie projektujemy sposób, w jaki chcemy przedstawić treści odbiorcy. Planujemy hierarchię informacji oraz określamy, które z nich należy uwypuklić, a które przedstawić delikatniej.

Tworzymy oszałamiający design

Design, infografiki, nieregularne, czasem izometryczne kształty. To właśnie te elementy klient dostrzeże na pierwszy rzut oka. Nie można bagatelizować kwestii designu. Nawet najlepsze teksty nie będą w stanie zachęcić klienta, kiedy projekt będzie przeszkadzał w ich przyswojeniu. Warto więc dużą wagę przyłożyć do atrakcyjnego designu. Atrakcyjnego, czyli takiego, który nie zaburzy czytelności katalogu, a jednocześnie będzie przykuwał uwagę odbiorcy.

Polityka prywatności

© 2018-2022 Agencja Hypercon. Wszelkie prawa zastrzeżone.