Poznajmy się!

Jesteśmy agencją digital & software housem z Częstochowy, działającą na polskim rynku od 2018 roku. Dziś Agencja Hypercon to przedsiębiorstwo wspierające polskie i zagraniczne firmy w zakresie technologicznym, kreatywnym i marketingowym. W swoim zespole posiadamy programistów, specjalistów ds. marketignu internetowego, copywriterów, projektantów UX/UI i grafików komputerowych zajmujących się projektowaniem tożsamości firm, materiałów reklamowych i materiałów 3D. Nasze początki były jednak zupełnie inne.

Agencja Hypercon
#2018

Zaczynaliśmy jako studio grafiki komputerowej

Hypercon, początkowo funkcjonujący pod inną nazwą, był studiem graficznym. Nasz zespół składał się wówczas z dwóch grafików komputerowych, którzy projektowali logotypy oraz tworzyli materiały reklamowe na potrzeby lokalnych firm. Współpracowaliśmy z częstochowskimi drukarniami (z częścią z nich współpracujemy do dnia dzisiejszego!). Projektowaliśmy wizytówki, prezentacje, katalogi, ulotki, które następnie drukowaliśmy u naszych partnerów i dostarczaliśmy pod drzwi klientów.

#2019

Nie samą grafiką człowiek żyje

Szybko zrozumieliśmy, że potrzeby firm wybiegają daleko poza grafikę komputerową. Chcieliśmy dawać naszym klientom coś więcej. Chcieliśmy móc realnie wpływać na ich funkcjonowanie, automatyzować i optymalizować pewne procesy. W ten sposób do zespołu naszej agencji dołączył pierwszy programista. W 2019 roku zaczęliśmy dostarczać pierwsze rozwiązania technologiczne - były to dedykowane oprogramowania webowe (głównie systemy CMS).

#2020

Kolejni klienci, kolejne potrzeby

Rok 2020 przyniósł bardzo wiele zmian. Nieustannie dążyliśmy do tego, aby nasi klienci mogli otrzymać od nas kompleksowe wsparcie. Nasze szeregi zasiliło kilku kolejnych specjalistów. Do grona usług, które wówczas oferowaliśmy dołączyło tworzenie stron i sklepów internetowych w oparciu o systemy WordPress i PrestaShop, tworzenie aplikacji mobilnych, online marketing - obsługa kampanii w Google Ads i w social mediach, a także pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce.

#2021

Studio grafiki komputerowej, software house czy agencja marketingowa?

W pewnym momencie (w 2021 roku) oferowaliśmy tyle usług, że zaczął panować nieład. Klienci potrzebowali kompleksowej obsługi, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli, co tak właściwie oferujemy. Nasza oferta stała się nieczytelna. To właśnie wtedy wprowadziliśmy podział naszych usług na technologiczne, marketingowe i kreatywne. Do ich grona dołączyła również grafika 3D - fotorealistyczne wizualizacje nieruchomości i produktów oraz animacje.

#2022

Coś więcej, niż tylko agencja

W 2022 roku Hypercon powoli zaczął stawać się czymś więcej, niż tylko agencją. Dosłownie. Rozpoczęliśmy pracę nad naszymi autorskimi start up'ami. Mamy ich na horyzoncie kilka. Na przestrzeni najbliższych lat będziemy wprowadzać na rynek jeden po drugim. Oczywiście nie rezygnujemy z działalności agencyjnej. Dalej chcemy dostarczać najwyższej klasy rozwiązania z zakresu technologicznego, kreatywnego i marketingowego klientom z Polski i całego świata.

KONTAKT

Porozmawiajmy

...o Twoim projekcie!

ZADZWOŃ+48 578-011-055 NAPISZkontakt@hypercon.pl