Realizacja: Strona internetowa beFit Catering | Agencja Interaktywna Hypercon | Tworzymy piękne projekty digital

BeFit Catering

Stworzyliśmy smacznie wyglądającą stronę internetową dla BeFit Catering.

Wyzwanie

BeFit Catering to firma zajmująca się kateringiem dietetycznym. Naszym zadaniem było więc stworzenie apetycznie wyglądającej witryny z konfiguratorem diet - który podpowiada jaką dietę wybrać - oraz połączenie jej z systemem do przyjmowania zamówień.

Konfigurator diet

Stronę zaprojektowaliśmy w sposób minimalistyczny. Chcieliśmy, aby była bardzo czytelna i intuicyjna. Całość ubraliśmy w żywe i jasne kolory, dzięki czemu strona tryska pozytywną energią!Zobacz stronę online!

Design

Na stronie internetowej wdrożyliśmy kalkulator dietetyczny. Jest to ciekawe rozwiązanie, które ułatwia klientom podjęcie decyzji - po uzupełnieniu odpowiednich danych podpowiada najbardziej odpowiednią dietę. Uwzględnia zarówno nasze parametry fizyczne, jak i upodobania kulinarne.

Zainteresowany współpracą? Koniecznie nas o tym powiadom!

Skorzystaj z naszego plannera projektów, dzięki któremu początek naszej współpracy będzie jeszcze bardziej wygodny i przyjemny! Ustalisz w nim wszystkie szczegóły dotyczące projektu, prześlesz brief, a także wyznaczysz terminy oraz budżet, w jakich mamy się zmieścić.