Realizacja: Platforma Doodlove.pl | Agencja Interaktywna Hypercon | Tworzymy piękne projekty digital

Platforma internetowa Doodlove.pl

Stworzyliśmy rozbudowaną platformę internetową Doodlove.pl.

Wyzwanie

Platforma internetowa Doodlove.pl jest niezwykle rozwiniętą platformą. Pełni funkcję strony wizytówki, bloga i sklepu w jednym.
Firma Doodlove zarówno sprzedaje produkty fizyczne - m.in. boxy kreatywne, które pomagają najmłodszym rozwijać swoją kreatywność poprzez różne, ciekawe gry i zadania, a także usługi - wynajem opiekuna na godziny, korepetycje czy organizację różnego rodzaju eventów. Brzmi świetnie, ale już podczas projektowania ścieżki użytkownika można zauważyć, że inaczej wyglądać będzie proces zakupu boxa kreatywnego, a inaczej wynajem opiekuna. Przy tym pierwszym w zupełności wystarczy podanie danych do dostawy oraz opłacenie zamówienia, natomiast w przypadku opłacenia usługi proces jest bardziej skomplikowany. Oprócz podania swoich danych i opłacenia zamówienia, klient musi określić liczbę godzin i zarezerwować konkretne daty. Musieliśmy więc nie tylko zaprojektować cały proces zakupu, ale też i system, który będzie pozwalał na obsługę takich zamówień - zarządzanie dyspozycyjnością opiekunów, rezerwacjami klientów.
Na platformie internetowej znajdziemy również blog, na którym specjaliści publikują materiały z poradami i inspiracjami dla rodziców.

Design

Projektując stronę Doodlove.pl dokładaliśmy wszelkich starań, aby była nie tylko przejrzysta i estetyczna, ale i intuicyjna. Dokładając do tego futurystyczną czcionkę udało się uzyskać wysokiej jakości nowoczesną platformę internetową. Podczas wdrażania nasi programiści zadbali o każdy szczegół - animacje przycisków i kafelków po najechaniu, animowane ikony, które zmieniają kształt po naciśnięciu i wiele więcej!Zobacz stronę online!

System CMS

System Doodlove.pl jest bardzo zaawansowanym narzędziem. W rzeczywistości jest to nic innego jak nasz autorski system hCommerce, rozwiniętym o wiele modułów. Pozwala obsługiwać zamówienia na usługi, a w tym kalendarz z rezerwacjami i dyspozycyjnością pracowników oraz zamówienia sklepowe. Umożliwia również zarządzanie treścią strony, w tym wszystkimi podstronami i artykułami na blogu.

Zainteresowany współpracą? Koniecznie nas o tym powiadom!

Skorzystaj z naszego plannera projektów, dzięki któremu początek naszej współpracy będzie jeszcze bardziej wygodny i przyjemny! Ustalisz w nim wszystkie szczegóły dotyczące projektu, prześlesz brief, a także wyznaczysz terminy oraz budżet, w jakich mamy się zmieścić.