Realizacja: Sklep internetowy Elegantka Butik | Agencja Interaktywna Hypercon | Tworzymy piękne projekty digital

Sklep Elegantka Butik

Stworzyliśmy sklep internetowy oparty o nasz auroski system - hCommerce.

Wyzwanie

Sklep Elegantka Butik jest estetycznym, nowoczesnym sklepem internetowym. Do naszych zadań należało zaprojektowanie User Experience oraz layoutu graficznego, wdrożenie witryny, połączenie jej z naszym autorskim systemem e-commerce oraz opublikowanie pod docelową domeną.

Design

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby była maksymalnie intuicyjna. Layout jest prosty, przejrzysty i estetyczny. Jasne kolory sprawiają, że strona internetowa wygląda przejrzyście.Zobacz stronę online!

System CMS

System, który został zintegrowany ze stroną internetową, jest naszym autorskim produktem. Nieustannie rozwijamy go dodając nowe funkcje i poprawiając działanie obecnych. System pozwala m.in. na dodawanie produktów w wielu wariantach, czy określenie opcji dostawy w zależności od kraju wysyłki.

Zainteresowany współpracą? Koniecznie nas o tym powiadom!

Skorzystaj z naszego plannera projektów, dzięki któremu początek naszej współpracy będzie jeszcze bardziej wygodny i przyjemny! Ustalisz w nim wszystkie szczegóły dotyczące projektu, prześlesz brief, a także wyznaczysz terminy oraz budżet, w jakich mamy się zmieścić.