Realizacja: Laser Warriors | Agencja Interaktywna Hypercon | Tworzymy piękne projekty digital

Sklep LaserWariorrs.pl

Stworzyliśmy nowoczesną platformę wraz z dedykowanym systemem zarządzania treścią.

Wyzwanie

LaserWarriors to marka sprzedająca akcesoria do gier na całym świecie. Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie sklepu internetowego, obsługującego trzy języki i waluty oraz systemu e-commerce, pozwalającego kompleksowo obsługiwać stronę internetową oraz zamówienia.

Dostępny dla każdego

Dostosowaliśmy stronę tak, aby możliwe było przyjmowanie zamówień z każdego zakątka świata. To oznacza, że system musi umożliwiać dostosowanie metod wysyłki do odpowiedniego kraju, zarządzanie witryną w różnych językach czy obsługę zamówień w różnych walutach.Zobacz stronę online!

Dedykowany System CMS

Na potrzeby platformy utworzyliśmy dedykowany system CMS, który umożliwia zarządzanie treściami strony, kategoriami, asortymentem, możliwościami dostawy, bazą klientów i zamówieniami z każdego zakątka świata.

Zainteresowany współpracą? Koniecznie nas o tym powiadom!

Skorzystaj z naszego plannera projektów, dzięki któremu początek naszej współpracy będzie jeszcze bardziej wygodny i przyjemny! Ustalisz w nim wszystkie szczegóły dotyczące projektu, prześlesz brief, a także wyznaczysz terminy oraz budżet, w jakich mamy się zmieścić.