Music Connection Agency | Agencja Interaktywna Hypercon | Tworzymy piękne projekty digital

Music Connection Agency

Stworzyliśmy odważnie wyglądającą witrynę dla agencji eventowej.

Wyzwanie

Naszym zadaniem było wykonanie nietuzinkowej witryny dla agencji eventowej, na której znalazłaby się oferta firmy oraz multimedia. Dla klienta przygotowany został również system zarządzania treścią, który umożliwia edycję treści podstron oraz zarządzanie galerią.

Design

Projektując layout projektu chcieliśmy, aby wyglądał on wyjątkowo i odważnie. Zastosowaliśmy więc nieregularne kształty i energiczne kolory. To sprawia, że witryna wyróżnia się na tle konkurencyjnych stron.Zobacz stronę online!

System CMS

Do strony dołączyliśmy autorski system zarządzania treścią, który przerobiliśmy na potrzeby projektu. Klient potrzebował mechanizmu, poprzez który będzie importować na stronę filmy z zewnętrznego serwisu (YouTube). System umożliwia również edycję tekstów, zarządzanie zdjęciami czy edycję poszczególnych sekcji, np. Stopkę strony.

Zainteresowany współpracą? Koniecznie nas o tym powiadom!

Skorzystaj z naszego plannera projektów, dzięki któremu początek naszej współpracy będzie jeszcze bardziej wygodny i przyjemny! Ustalisz w nim wszystkie szczegóły dotyczące projektu, prześlesz brief, a także wyznaczysz terminy oraz budżet, w jakich mamy się zmieścić.