kontakt@hypercon.pl +48 578-011-055

Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krakowie

Stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową w oparciu o system WordPress.

Wyzwanie

Naszym zadaniem było przygotowanie nowej, odświeżonej wersji serwisu dla Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krakowie. Tworząc nową stronę internetową dużą uwagę musieliśmy poświęcić intuicyjności tak, aby informacje na niej zawarte mogły być łatwe do odszukania. System CMS miał umożliwiać zarządzanie stroną, m. in. zmianę treści, zarządzanie podstronami, dodawanie aktualności.

Design

Strona internetowa MOIPIP wygląda nowocześnie. Jest czytelna i przejrzysta. W wersji desktopowej znajdziemy menu (po lewej stronie ekranu), które podąża za nami podczas scrollowania. Dla zwiększenia intuicyjności dodaliśmy menu okruszkowe, które nie tylko pomaga klientowi sprawniej eksplorować stronę, ale także wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny.Zobacz stronę online!

System WordPress

Stronę internetową stworzyliśmy w oparciu o system WordPress, który pozwala zarówno na edycję treści (tekstów i zdjęć), jak i dodawanie kolejnych podstron. Do strony dołączyliśmy także edytor wizualny, który pozwala samodzielnie stworzyć i wystylizować nową podstronę bez umiejętności kodowania.

Zainteresowany współpracą?

Porozmawiajmy!
Polityka prywatności

© 2018-2022 Agencja Hypercon. Wszelkie prawa zastrzeżone.