Wspieramy RS-Team w zakresie technologicznym i kreatywnym

Zakres prac: Platforma internetowa, Fotorealistyczne wizualizacje 3D, Animacje

Klient: RS-Team

Branża: MedTech

Wprowadzenie

RS-Team to polska marka z sektora MedTech, specjalizująca się w produkcji urządzeń medycznych oraz usługach dla profesjonalistów medycznych. W ciągu swojej 8-letniej działalności firma zbudowała swoją renomę nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Z frezarek RS-Team korzystają lekarze w Niemczech, Rosji, Czechach, a nawet Tajlandii.

W związku z intensywnym rozwojem powstała potrzeba zbudowania nowej, zaawansowanej platformy internetowej, na której RS-Team prezentowałoby usługi i produkty zarówno swoje, jak i partnerów.

Dostarczone rozwiazania

W odpowiedzi na potrzeby RS-Team utworzyliśmy rozbudowaną platformę internetową w oparciu o system, który umożliwia samodzielne zarządzanie zawartością witryny. Witrynę wyposażyliśmy w autorskie rozwiązanie, za pomocą którego użytkownicy mogą obejrzeć frezarki RS-Team w 360 stopniach. Wtyczka nie tylko umożliwia dokładne obejrzenie produktu z zewnątrz, ale i wewnątrz - dodaliśmy również opcję "otwarcia drzwiczek" frezarki.

Zdjęcia frezarek widoczne na stronie internetowej to fotorealistyczne wizualizacje 3D, za których wykonaniem również stoi agencja Hypercon. Modele frezarek zostały wykonane na podstawie zdjęć i parametrów przesłanych przez klienta. Frezarki były modelowane zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Modele 3D zostały również wykorzystane do wykonania animacji widocznej na stronie głównej.

Kliknij tutaj i zobacz stronę internetową, którą utworzyliśmy

KONTAKT

Porozmawiajmy

...o Twoim projekcie!

ZADZWOŃ+48 578-011-055 NAPISZkontakt@hypercon.pl