Realizacja: Small Business Units | Agencja Interaktywna Hypercon | Tworzymy piękne projekty digital

Small Business Units

Stworzyliśmy nowoczesną platformę wraz z dedykowanym systemem zarządzania treścią.

Wyzwanie

Stworzyliśmy platformę dla projektu Small-Business-Units.eu realizowanego przez firmę PROPCO Sp. z o.o. Po naszej stronie leżało zarówno zaprojektowanie identyfikacji wizualnej projektu oraz ścieżki użytkownika (UX), jak i wdrożenie witryny wraz z systemem, który umożliwi zarządzanie stroną i inwestycjami.

Design

Stronę stworzyliśmy tak, aby była maksymalnie przejrzysta i nowoczesna. W tym celu wykorzystaliśmy m. in. grafiki izometryczne, które swoim minimalizmem nie rozpraszają klienta, a przy okazji wyglądają nowatorsko. Witrynę zaprojektowaliśmy stylem flat design, dzięki czemu duża ilość informacji nie odstrasza i jest czytelna.Zobacz stronę online!

System CMS

System zarządzania treścią, który zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy na potrzeby projektu, musi być bardzo przejrzysty i intuicyjny. Musi także umożliwiać sprawne zarządzanie inwestycjami - całymi projektami, a także poszczególnymi budynkami i modułami.

Zainteresowany współpracą? Koniecznie nas o tym powiadom!

Skorzystaj z naszego plannera projektów, dzięki któremu początek naszej współpracy będzie jeszcze bardziej wygodny i przyjemny! Ustalisz w nim wszystkie szczegóły dotyczące projektu, prześlesz brief, a także wyznaczysz terminy oraz budżet, w jakich mamy się zmieścić.