Sztuka w Zielonej Górze

Stworzyliśmy stronę internetową z interaktywną mapą sztuki dla Biura Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze.

Wyzwanie

SztukaWZielonejGorze.pl to projekt realizowany przez miejską galerię sztuki współczesnej - Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze. Projekt "Sztuka w Zielonej Górze" to nic innego, jak interaktywna mapa sztuki, która prezentuje obiekty, pracownie, wystawy i wydarzenia, również te, które na dzień dzisiejszy pozostają tylko w dokumentacji albo wyłącznie we wspomnieniach. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, na której znalazłyby się w.w. elementy i która byłaby dostępna dla każdego - również dla niedowidzących.

Funckje

Na stronie internetowej wykorzystaliśmy spersonalizowane mapy Google, na których wyświetlane są dane obiekty. Na witrynie wdrożona została wielojęzyczność - obecnie witrynę można wyświetlać w językach: polskim, niemieckim, angielskim i ukraińskim. System zarządzania treścią pozwala rozwijać witrynę poprzez dodawanie kolejnych wersji językowych. Wdrożyliśmy także udogodnienia dla słabowidzących - powiększanie tekstu oraz alternatywną wersję kolorystyczną.Zobacz stronę online!

System CMS

Zarządzanie stroną internetową umożliwia dedykowany system CMS. Za pomocą systemu klient jest w stanie edytować treści strony - zdjęcia oraz opisy, zarządzać wersjami językowymi oraz obiektami widocznymi na mapie i w spisach, a także uzupełniać opisy zdjęć na potrzeby audiodeskrypcji.

Zainteresowany współpracą?

Porozmawiajmy!