Krzykliwie, ekstrawagancko, nowocześnie. Strona internetowa agencji marketingu internetowego Emperial

Data realizacji: III 2023 Czas trwania: 1 miesiąc

Wyzwanie

Dla agencji marketingu internetowego, której działania realizowane są – jak sama nazwa mówi – w internecie, strona www jest absolutną podstawą. Naszym zadaniem było zaprojektować stronę internetową, która będzie elegancka, ekstrawagancka, nowoczesna, innymi słowy – spójna z marką Emperial. 

Podejście

Zaprojektowanie strony dla Emperial było ciekawym wyzwaniem. Chcieliśmy przygotować projekt, który będzie bardzo mocno wyróżniał się na tle konkurencji. Projekt wyjątkowy, krzykliwy, który mocno podkreśli charakter marki. Jednocześnie zależało nam, aby strona była czytelna, intuicyjna i wydajna.

Rezultat

Dostarczyliśmy agencji Emperial responsywną, wydajną i wyjątkową stronę internetową. Projekt spełnia wszystkie założenia – jest spójny z marką, wyróżnia się na rynku i przyciąga oko klienta. Osiągnęliśmy również cel w zakresie optymalizacji wydajności strony, uzyskując wynik 4x 90+ punktów w teście PageSpeed Insights. Strona ładuje się szybko i sprawnie, co przekłada się na komfort użytkowników oraz pozytywny wpływ na pozycjonowanie witryny w wynikach wyszukiwania.

Odwiedź stronę Emperial!

PODOBA CI SIĘ TEN PROJEKT? STWÓRZMY RAZEM KOLEJNY!

hello@hypercon.pl