Nasze usługi

01

Web Development

Produkty, które tworzymy to przede wszystkim rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągać wyznaczone cele biznesowe. Dzieje się tak, ponieważ od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby dobrze poznać i zrozumieć potrzeby naszych klientów. Analizujemy, konsultujemy, robimy burzę mózgów - wszystko po to, aby strona, sklep czy aplikacja, którą tworzymy, była praktyczna i funkcjonalna. Kładziemy ogromny nacisk na ergonomiczną architekturę, intuicyjność i przejrzystość. Dzięki temu tworzymy skuteczne narzędzia, które wyróżniają się na rynku łatwością w obsłudze. Tworzymy nowoczesne i estetyczne interfejsy, dzięki którym poruszanie po platformie staje się wyjątkowo łatwe i przyjemne. Dbamy również o wysoką jakość i szybkość działania, zawsze stawiając na stabilne, nowoczesne i skalowalne technologie.

02

Mobile Development

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie naszej współpracy - od sporządzenia specyfikacji projektu, przez projektowanie i wdrożenie, aż po jego publikację i administrację. Wdrażamy funkcjonalne, intuicyjne i nowoczesne aplikacje mobilne, działające zarówno na systemie Android oraz iOS.

03

Product Design

Nie podążamy ślepo za aktualnymi trendami - my je kreujemy! Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Projektujemy tak, aby produkt był spójny z całą marką. Starannie dobieramy stylistykę oraz czytelne i nowoczesne fonty, projektujemy dedykowane ikony, przyciski, bannery. Właśnie dlatego nasze produkty wyglądają profesjonalnie i przejrzyście w każdym pixelu.

04

User Experience

Lubimy tworzyć coś, do czego nie potrzeba instrukcji obsługi o objętości książki telefonicznej. Dbamy o ergonomiczną architekturę i odpowiednio zaprojektowaną hierarchię informacji. Wiemy, że kładąc ogromny nacisk na wysoką intuicyjność i przejrzystość sprawiamy, że korzystanie z naszych produktów jest łatwe i przyjemne, a same produkty są znacznie bardziej skuteczne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

hello@hypercon.pl

Planer projektów

Wypełnij poniższy brief lub wyślij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail - hello@hypercon.pl

I

TYP PROJEKTU

Wybierz jedną z opcji
II

ZAKRES PRAC

Wybierz conajmniej jedną opcję
III

DODATKOWE USŁUGI

IV

DEADLINE & BUDŻET

Uzupełnij brakujące informacje

DATA ROZPOCZĘCIA

TERMIN REALIZACJI

BUDŻET PROJEKTU

V

BRIEF

VI

DANE KONTAKTOWE

Uzupełnij brakujące informacje

IMIĘ*

NAZWA FIRMY

ADRES E-MAIL*

NUMER TELEFONU