Tworzymy strony internetowe, które odpowiadają na potrzeby odbiorców.

Dowiedz się więcej

Setki zrealizowanych projektów utwierdziły nas w przekonaniu, że stworzenie skutecznej strony internetowej to coś więcej, niż tylko opracowanie estetycznego projektu i wdrożenie z wykorzystaniem najlepszych technik. Aby strona internetowa przynosiła realne korzyści, przed przystąpieniem do jej realizacji staramy się jak najdokładniej poznać działalność naszych klientów i wcielamy się w ich odbiorców. Dopiero po dokładnym zrozumieniu celów i potrzeb klienta oraz jego grupy docelowej jesteśmy w stanie wdrożyć prawdziwie skuteczną stronę internetową, która będzie odpowiadać na potrzeby odbiorców.

Poznaj proces tworzenia światowej klasy stron internetowych

01 02 03 04 05 06

Kick-Off

Rozpoczynając współpracę organizujemy spotkanie, na którym mamy okazję bliżej poznać naszych klientów. Budując relację, tworzymy atmosferę, która sprzyja efektywnemu procesowi tworzenia projektu. W ten sposób zapewniamy płynną komunikację między zespołami oraz przyjemną atmosferę pracy. Gramy do jednej bramki – właśnie dlatego strony internetowe, które tworzymy, są wyjątkowe.

01

Discover & Plan

Kluczowym aspektem w procesie tworzenia efektywnych stron internetowych jest precyzyjne zrozumienie celów oraz potrzeb naszego klienta, a także oczekiwań jego potencjalnych odbiorców. Dzięki temu wiemy, które aspekty wymagają uwypuklenia. Budujemy w ten sposób architekturę, która pod względem intuicyjności nie ma sobie równych. Właśnie dlatego nasze projekty cechują się tak dużą skutecznością.

02

UX & UI Design

Strony internetowe projektujemy tak, aby były skuteczne, intuicyjne i dostępne dla każdego. Projektujemy każdy, nawet najmniejszy detal, dzięki czemu strona internetowa jest spójna z całą identyfikacją marki. Nasze projekty są nowoczesne, estetyczne i przemyślane, dzięki czemu odbiorcy łatwo odnajdują to, czego potrzebują.

03

Implementation

Od prostych stron wizytówkowych, aż po rozbudowane portale z dedykowanymi funkcjonalnościami – w kodowaniu nie znamy ograniczeń. Strony internetowe wdrażamy z wykorzystaniem sprawdzonych, stabilnych i skalowalnych technologii. Nasze projekty są wydajne, szybkie i osiągają najwyższe wyniki w testach Page Speed Insights.

04

Project Launch

Od projektowania, przez wdrożenie, aż po publikację. Strony internetowe wdrażamy od A, do Z, dbając przy tym o wszystkie pozostałe kwestie – konfigurację domeny, serwera i skrzynek mailowych, a także integracje z zewnętrznymi systemami i aplikacjami. Czuwamy nad uruchomieniem projektu – dzięki temu Twoja strona internetowa od samego początku będzie działać bez zakłóceń.

05

Care & Optimize

Nasza opieka nad stroną internetową nie kończy się wraz z jej wdrożeniem. W dalszym etapie współpracy dbamy o jej optymalizację i aktualizacje, aby strona zawsze pozostawała na najwyższym poziomie pod względem technicznym, funkcjonalnym oraz estetycznym. Monitorujemy również wyniki oraz analizujemy statystyki, dzięki czemu jesteśmy w stanie proaktywnie wprowadzać ulepszenia, dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań użytkowników.

06
Porozmawiajmy

Dołącz do setek firm, które zrealizowały z nami swoje cele

5.0 Clutch.co logo

Klienci uwielbiają z nami pracować

Nasza współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Kontakt między firmami był błyskawiczny i rzeczowy. Jesteśmy zachwyceni.

Magdalena Klank

Compliance Manager w Propco Sp. z o.o.

Zlecenie wykonane szybko, profesjonalnie, w budżecie i na czas. Wszystko tak, jak być powinno.

Miłosz Bożek

CEO w 24Meble.com

Współpracujemy razem już dłuższy czas i ich podejście, pomysły oraz zaangażowanie są najwyższym poziomie.

Filip Jaruga

CEO w FLOOREN

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

hello@hypercon.pl