Jak w tydzień wdrożyliśmy stronę internetową WalkaWieczoru.pl dla Betclic

Data realizacji: V 2023 Czas trwania: 1 tydzień

Wprowadzenie

FAME MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Pomysł na FAME MMA narodził się w 2018 roku, kiedy kilka osób wpadło na myśl, aby internetowe osobistości, które mają ze sobą pewne konflikty, wyjaśniły je w oktagonie. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę – gale FAME MMA przyciągają dziesiątki tysięcy widzów, a każda kolejna edycja zaskakuje nowymi pomysłami i rozwiązaniami.

W ramach tych gal powstała akcja „Betclic Walka Wieczoru”, która dodatkowo zwiększa zaangażowanie fanów. Akcja pozwala widzom na głosowanie na zawodników i walki, które według nich były najbardziej emocjonujące i spektakularne. Zwycięzcy konkursu na najciekawszą walkę wygrywają nagrodę pieniężną.

Wyzwanie

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej WalkaWieczoru.pl w wyjątkowo krótkim czasie. Na zaprojektowanie i wdrożenie platformy, przetestowanie jej pod kątem dostępności i funkcjonalności, odpowiedne zabezpieczenie oraz sprawdzenie pod kątem dużego obciążenia mieliśmy bowiem niespełna tydzień.

Strona internetowa dla wydarzenia „Betclic Walka Wieczoru” miała być prosta w obsłudze, świetnie zoptymalizowana i odpowiednio zabezpieczona. Musieliśmy zadbać o to, aby bez żadnego problemu wytrzymała ruch rzędu kilkuset tysięcy odsłon w ciągu 3 dni. Jeśli chodzi o kwestie stylistyczne, otrzymaliśmy wytyczne, aby strona była spójna z marką Betclic.

Podejście

Stworzenie strony WalkaWieczoru.pl było ekscytującym wyzwaniem. Mimo tak krótkiego terminu realizacji chcieliśmy dostarczyć stronę perfekcyjnie dopracowaną pod każdym kątem. Bardzo zależało nam, aby strona była intuicyjna i prosta w obsłudze. Zadbaliśmy więc o czytelne i dobrze widoczne komunikaty, które podpowiadały jak wziąć udział w akcji. Całą stronę zaprojektowaliśmy tak, aby wizualnie nawiązywała do portalu Betclic.pl.

Wdrożenie

Wdrożenie strony WalkaWieczoru.pl nie należało do najłatwiejszych zadań. Pracowaliśmy pod dużą presją czasu. Wiedzieliśmy, że nie mamy czasu na błędy i potknięcia. Odpowiednio zaplanowaliśmy proces wdrożenia i niezwłocznie przystąpiliśmy do pracy.

Strona internetowa została przez nas wdrożona w 100% od zera, z wykorzystaniem nowoczesnego frameworku Laravel. Ten wybór technologii pozwolił nam na stworzenie platformy, która jest nie tylko wydajna, ale także elastyczna i łatwa w utrzymaniu. Do zarządzania treścią na stronie stworzyliśmy intuicyjny i łatwy w obsłudze, dedykowany system zarządzania treścią (CMS).

Strona jest w pełni responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do każdej przeglądarki i każdego ekranu. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się doskonałym doświadczeniem niezależnie od urządzenia, z którego korzystają.

Wdrożenie strony odbyło się na serwerach Azure, co zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo danych. Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie technologii Docker i Kubernetes, aby efektywnie zarządzać zasobami i skalować stronę w zależności od potrzeb.

Portal WalkaWieczoru.pl przygotowany przez Hypercon Software House dla Betclic

Rezultat

Dostarczyliśmy dla Betclic responsywną, wydajną i unikalną stronę internetową. Projekt spełnia wszystkie założenia – jest spójny z marką, estetyczny i intuicyjny oraz angażuje użytkowników. Osiągnęliśmy również cel w zakresie optymalizacji wydajności strony. Nawet podczas największego obciążenia strona ładowała się i działała szybko i stabilnie, co przełożyło się na wysoki komfort użytkowników.

Odwiedź platformę WalkaWieczoru.pl

DROP US A LINE

hello@hypercon.pl