Nowa witryna mEstate – biura nieruchomości z najbardziej kompleksową ofertą na rynku

Data realizacji: Marzec 2023 Czas trwania: 2 miesiące

Wyzwanie

W dzisiejszych czasach, gdy rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija, biura nieruchomości muszą nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale również dbać o swoją obecność w świecie cyfrowym. Z tego powodu, internetowe narzędzia marketingowe oraz strategie promocyjne stają się kluczowe dla sukcesu w tej konkurencyjnej branży.

Naszym wyzwaniem było utworzenie profesjonalnej strony internetowej, która umożliwia efektywne prezentowanie oferty oraz pozyskiwanie potencjalnych klientów, a przy okazji pokreśli kompleksowość oferty biura mEstate.

Podejście

Chcieliśmy, aby strona mEstate była czymś więcej, niż tylko internetową wizytówką biura nieruchomości. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby wyróżniała się na tle konkurencji i była pozbawiona nudy, jednocześnie zachowując prostą i intuicyjną formę. Postawiliśmy na prosty, ale nowoczesny design i dużo ruchu w postaci filmów i animacji.

Rezultat

Klient otrzymał od nas nowoczesną, szybką i responsywną stronę internetową spełniającą wszystkie założenia. Filmy i animacje znajdujące się na stronie dodają jej nowoczesności, Projekt oparliśmy o prosty w obsłudze system WordPress, umożliwiający zarządzanie treściami i nieruchomościami w zakładce „Nasze nieruchomości”.

Udało się również osiągnąć cel w zakresie optymalizacji wydajności strony, uzyskując wynik 90+ punktów w teście PageSpeed Insights. Oznacza to, że strona ładuje się szybko i sprawnie, co przekłada się na wygodę podczas korzystania ze strony oraz ma pozytywny wpływ na pozycjonowanie witryny w wynikach wyszukiwania.

Odwiedź stronę mEstate!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

hello@hypercon.pl