Przeprowadziliśmy kompleksowy remont strony internetowej dla mRenovation.pl

Data realizacji: Luty 2023 Czas trwania: 2 miesiące

Wyzwanie

mRenovation to zespół fachowców, który dąży do przełamania stereotypowego myślenia o remontach jako koszmarze. Podczas każdej współpracy szczególnie dbają o dobro i spokój klienta, podczas gdy sami remontują jego nieruchomość, walcząc ze stale rosnącymi cenami materiałów i procesami logistycznymi, nadzorując usługi podwykonawców oraz realizację prac w terminie.

Lata doświadczenia i intensywnego rozwoju sprawiły, że zespół mRenovation postanowił postawić na innowacyjność i nowoczesność również w swojej obecności w internecie. Naszym zadaniem było więc stworzenie strony internetowej, która będzie na tyle atrakcyjna i interaktywna, aby przyciągnąć klientów, jednocześnie prezentując wizję firmy oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

Podejście

Branża remontowa to ciężka i wymagająca branża, w której nie ma miejsca na słabości i potknięcia. Projektując stronę internetową chcieliśmy podkreślić, że mRenovation nie boi się wyzwań. Postawiliśmy na wysoką interaktywność oraz kontrastujące kolory – żółć, czerń i biel.

Strona internetowa mRenovation.pl utworzona przez Hypercon.pl

Rezultat

W wyniku naszych wysiłków powstała dynamiczna i interaktywna witryna, która mimo znacznej ilości animacji zachowuje intuicyjność i przejrzystość, a przy tym osiąga wynik 99/100 punktów wydajności na urządzeniach stacjonarnych w teście PageSpeed Insights.

Witryna została wdrożona w oparciu o system WordPress, dzięki czemu klient z łatwością może zarządzać treścią strony.

Odwiedź stronę mRenovation!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

hello@hypercon.pl