O nas | Agencja Interaktywna Hypercon

Hypercon to agencja interaktywna


Stworzona po to, by realizować wyjątkowe projekty, agencja Hypercon, od 2018 roku wychodzi wszystkim wymagającym klientom naprzeciw. Pomagamy zdobyć przewagę w biznesie, wspierając firmy na różnych płaszczyznach - od projektowania wizerunku i materiałów reklamowych, aż po tworzenie stron internetowych oraz wdrażanie dedykowanych rozwiązań. Analizujemy i zbieramy twarde dane, na których budujemy solidne marki. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. To wszystko przez to, że kochamy to, co robimy!

50+

klientów w 5 krajach

57

zrealizowanych projektów

1500+

kreacji graficznych

5

specjalistów w zespole

3

lata działalności

Jak działamy


Hypercon to grupa profesjonalistów. Chcemy zatem, aby wszystkie nasze projekty były perfekcyjne i wyjątkowe. Kochamy naszą pracę, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zapałem i ciekawością. Staramy się dokładnie poznać klienta oraz zrozumieć jego działalność. Analizujemy rynek i zbieramy dane, które pomagają zdobyć przewagę nad konkurencją. Dokładnie omawiamy projekt oraz jego cele biznesowe. Pracę nad projektem zaczynamy od koncepcji, a następnie proponujemy kilka rozwiązań. Dopracowujemy to, na które zdecydował się klient, aż do uzyskania idealnego, satysfakcjonującego efektu. To sprawia, że nasze projekty zawsze spełniają oczekiwania i są profesjonalne.

Innowacyjność

Nigdy nie idziemy na łatwiznę. Chęć dążenia do perfekcji i doświadczenie naszych specjalistów sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Każdy nasz projekt wyposażamy w najnowsze technologie, dzięki czemu korzystanie z niego staje się łatwiejsze i intuicyjne. Po prostu idziemy z duchem postępu.

Piękno

Wystarczy dać nam pole do popisu, a stworzymy piękne arcydzieło. Nie ważne jakiej kategorii jest projekt, zawsze dbamy o najdrobniejsze detale, często wyznaczając nowe trendy. Mamy na to prosty sposób - projektujemy dbając o estetykę i minimalizm, nadajemy naszym pracom charakter.

Funkcjonalność

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze szukamy najbardziej dopasowanych rozwiązań, często decydując się na te dedykowane, zapewniające dużą elastyczność. Przed wdrożeniem projektu dokładnie projektujemy ścieżkę użytkownika, dzięki czemu projekt jest funkcjonalny i użyteczny.

Planner projektów

Dane kontaktowe

Zostaw nam kilka informacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować w przyszłości.

Typ projektu

Nad jakim projektem będziemy pracować?

Brief

Zamieść tutaj wszystkie wytyczne projektu. Im więcej szczegółów, tym lepiej!

Planowane rozpoczęcie pracy

Jak szybko mamy rozpocząć pracę nad projektem?

Planowane uruchomienie projektu

Na kiedy należy dostarczyć projekt?

Budżet

Określ swój budżet, a my dobierzemy odpowiednie rozwiązania tak, aby się w nim zmieścić.

-