kontakt@hypercon.pl +48 578-011-055

NASZE USŁUGI

Wspieramy firmy w zakresie technologicznym oraz marketingowym. Poniżej prezentujemy zakres naszych usług podzielony na kategorie - programowanie, marketing oraz projektowanie.

Strony
internetowe

Tworzymy nowoczesne, intuicyjne strony internetowe, dopasowane do potrzeb klienta, oparte o WordPress, bądź dedykowany system zarządzania treścią.

Czytaj więcej

Sklepy
internetowe

Tworzymy wysokiej klasy sklepy internetowe. Projektujemy przemyślaną architekturę informacji, dzięki czemu klienci chętniej korzystają z platformy.

Czytaj więcej

Aplikacje
internetowe

Tworzymy szyte ma miarę aplikacje internetowe z wykorzystaniem najnowszych, stabilnych technologii. Opieramy o dedykowany system CMS.

Czytaj więcej

Aplikacje
mobilne

Tworzymy innowacyjne, świetnie wyglądające aplikacje mobilne na platformy iOS oraz Android z wykorzystaniem technologii Flutter.

Czytaj więcej

Administracja
i optymalizacja

Opiekujemy się, poprawiamy błędy, aktualizujemy, rozwijamy i optymalizujemy platformy internetowe niezależnie od technologii, w której zostały wdrożone.

Czytaj więcej

Cyberbezpieczeństwo

Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa serwisów internetowych. Testujemy, aktualizujemy i wdrażamy nowe zabezpieczenia.

Czytaj więcej

programowanie

Strategie
marketingowe

Pomagamy firmom osiągnąć wyznaczone cele biznesowe tworząc i realizując skuteczne strategie marketingowe oparte o marketing internetowy.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie
w wyszukiwarkach

Prowadzimy kompleksowe działania związane z pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w wyszukiwarce Google zorientowane na wzrost konwersji.

Czytaj więcej

Kampanie
Google Ads

Wdrażamy i optymalizujemy kampanie reklamowe Google Ads, dbając o wysoki poziom konwersji. Z nami kampanie finansują się same.

Czytaj więcej

Obsługa mediów
społecznościowych

Tworzymy i konfigurujemy profile w social mediach, publikujemy regularny content i budujemy relację z odbiorcami, prowadzimy kampanie reklamowe.

Czytaj więcej

Copywriting

Tworzymy angażujące użytkowników teksty, na potrzeby realizacji marketingowych takich jak katalogi reklamowe, strony, sklepy, serwisy internetowe i wiele więcej.

Czytaj więcej

Audyt SEO

Prześwietlimy platformę internetową Twojej firmy, znajdziemy wszystkie słabe punkty oraz elementy, które wymagają poprawki i wygenerujemy raport.

Czytaj więcej

marketing

Tożsamość
marki

Nadajemy tożsamość marce – tworzymy logotypy oraz całe systemy identyfikacji wizualnej – kolorystykę, typografię, key visuals.

Czytaj więcej

Grafika
reklamowa

Projektujemy materiały reklamowe, od elementów drukowanych (ulotki, wizytówki, bannery), aż po grafiki na strony internetowe i social media.

Czytaj więcej

Katalogi
reklamowe

Tworzymy katalogi reklamowe, projektujemy architekturę treśc, tworzymy content, grafiki i wizualizacje 3D na potrzeby realizacji, zlecamy druk.

Czytaj więcej

projektowanie

Polityka prywatności

© 2018-2022 Agencja Hypercon. Wszelkie prawa zastrzeżone.